Plastové přepravky s vozíky pro snadnou manipulaci ve skladu

Jak vyřešit přepravu zboží, ukládání do regálů i snadnou manipulaci? Základem jsou vhodně zvolené plastové přepravky či případně sudy, které můžete doplnit o praktický vozík. Jak to funguje a podle čeho správně vybírat dané kousky? Více informací o této problematice najdete v článku.

Plastové přepravky různých rozměrů

Plastové přepravky patří mezi jedny z nejvíce univerzálních předmětů. Hodí se totiž snad do každého skladu, ale i výrobny a provozovny. Mohou v nich být skladovány potraviny, ale i různé technické strojní součástky. K dispozici jsou různé rozměry, přičemž většina z nich je standardní tak, aby se hodila do běžných regálů a polic. Jednotlivé přepravky se dají pohodlně ukládat na sebe.

Sudy na přepravu sypkých a tekutých materiálů

Ovšem přepravky zná snad naprosto každý. O něco větší výzva přichází ve chvíli, kdy chcete uskladnit nebo převážet kapaliny či sypké materiály. Tehdy se budou více hodit plastové sudy. Mohou mít různý objem, ale i velikost hrdla. Pro snadnou manipulaci jsou některé typy opatřeny rukojetěmi a mnohdy se hodí i praktický výpusť. Stačí si prohlédnout nabízené varianty na specializovaném internetovém obchodě a snáze si uděláte konkrétní představu o tom, jaké druhy plastových nádob jsou k dispozici. Jistě se něco bude hodit i pro vaše účely.

Vozíky na přepravky pro jednodušší manipulaci

A jak dostat věž plnou přepravek na jiné místo? Nemusíte je přenášet jednu pod druhé, protože stačí do spodní části umístit praktické podvozky pod přepravky a je to vyřešené. Díky kolečkům přepravky snadno převezete do jiné části skladu, na prodejnu a podobně. V nabídce jsou i jednotlivá kolečka pro přizpůsobení na míru či opravy. Stačí si tak vybrat, co by se vám zrovna nejvíce hodilo pro snadnou manipulaci s přepravkami.