Kolik zaplatíte navíc při využítí půjčky před výplatou?

V současné době se stále častěji stávají součástí našeho běžného života půjčky a hypotéky. Jsou oblíbené a potřebné a využívají je lidé, jež potřebují řešit tíživou finanční situaci. Velice moderní jsou zejména krátkodobé půjčky před výplatou, díky kterým lze získat menší částku na krátkou dobu. Ač je nutné půjčku brzy splatit, velkou výhodou je rychlost vyřízení půjčky. Peníze máte v podstatě ihned na bankovním účtě. Často ještě tentýž den od požádání. Díky krátkodobé výpůjčce můžete vyřešit nečekané výdeje, které vás před výplatou potkají a pokrýt tak složenky na inkaso, fakturu za telefon či nákup spotřebního zboží.

Půjčka před výplatou se řadí k finančním produktům, jež poskytují především nebankovní společnosti. Oproti klasickým bankovním půjčkám má výhody v tom, že se při žádosti o schválení půjčky neposuzují přísné podmínky. Nemusíte doložit váš příjem, stačí se jen ověřit platným dokladem totožnosti. Nenahlíží se do registru dlužníků, takže je tento typ půjčky dostupný i pro osoby, jež jsou v registru dlužníků vedeny. A to jen třeba proto, že se opozdili se zaplacením účtu za telefon či pokutou od dopravní společnosti. Zároveň není potřeba ničím ručit, ani mít ručitele.

Jednou z výhodných krátkodobých půjček je půjčka ihned od Simple Money Service s.r.o., kterou lze sjednat rychle a snadno prostřednictvím internetu či SMS zprávy. V tomto případě si můžete vybrat splatné období, od 7 do 30 dnů a samozřejmě i částku, kterou potřebujete. SimplePůjčka.cz vám může poskytnou menší obnos, konkrétně od 1 000 Kč do 10 000 Kč. Podle toho, jakou částku a na jak dlouho si půjčku vezmete, zaplatíte navíc pouze poplatek. Toto je jediné navýšení.

Můžeme si to přímo ukázat na třech případech:

1) nejnižší částka a nejkratší doba splacení
Částka: 1 000 Kč
Doba vypůjčení: na 7 dní
Poplatek: 70 Kč
Celkem zaplatíte: 1 070 Kč

2) zlatý střed
Částka: 5 000 Kč
Doba vypůjčení: na 14 dní
Poplatek: 675 Kč
Celkem zaplatíte: 6 675 Kč

3) nejvyšší částka a nejdelší doba splacení
Částka: 10 000 Kč
Doba vypůjčení: na 30 dní
Poplatek: 2 800 Kč
Celkem zaplatíte: 12 800 Kč

Tato rychlá půjčka je přínosem pro všechny, jež potřebují rychle finančně výpomoci před výplatou a vědí, že budou moci obnos brzy vrátit. Je vhodná pro rodiny s dětmi, maminky na mateřské dovolené, jedince, seniory, prostě kohokoliv.