Kov v interiéru a exteriéru: Jak ho vhodně zakomponovat

Obydlí si každý zařizuje k obrazu svému podle vlastního vkusu, přičemž se může nechat inspirovat fotografiemi v časopisech o bydlení. Někdo dává přednost dřevěným doplňkům, jinému se líbí moderní industriální vzhled domova, jemuž vévodí sklo a kov. I z těchto materiálů lze vykouzlit příjemné domácí zázemí.

Kov v exteriéru

Ač se může kov v exteriéru zdá chladným prvkem, když bude vhodně kombinován s dalšími materiály, bude celkový dojem z něho veskrze pozitivní. Luxusně vypadá kovová konstrukce stolu s dřevěnou deskou z masivu. Pokud jste se zhlédli v takovém typu zahradního nábytku, můžete si ho nechat vyrobit na míru. Získáte tak originální prvek do své domácnosti, který vám bude sloužit dlouhá léta. 

Z kovu je možné mít i věšáky do zahradní kuchyně, dvířka pod dřez, dřevníky, domovní číslo a různé další cedule a zahradní dekorace. Zakázková výroba exteriérových doplňků Praha je tu od toho, aby splnila vaše přání, která se týkají vybavení vaší zahrady.

Praktický skládací gril

Zahrada u rodinného domu přináší radost v podobě odpočinu, ale tako užitku. Její prostory se využívají k pěstování zeleniny a ovoce, nebo jen k lenošení u bazénu. Spousta lidí ráda v létě griluje nad otevřeným ohništěm. K tomu jsou zapotřebí grily. Co takhle si pořídit ocelový skládací gril na míru, který si můžete vzít s sebou i na dovolenou? Topí se v něm dřevěným uhlím či briketami, je malý a lehce přenosný. Určitě ho využijete, až budete sedět u vody a chytat ryby. 

Práškové lakování

Možná ale více využijete vyvýšené zeleninové kontejnery, které jsou aktuálně moderním způsobem pěstování zeleniny. I ty si lze nechat vyrobit přesně podle svých požadavků. Kovové předměty je možné si nechat ošetřit práškovým lakováním – tzv. komaxit. Praha je sídlem společnosti, která se tímto zabývá na zakázku. Vyrobí vám také květináče, brány i plotové dílce z kovu i různé zástěny.