Kupujte dárky přes internet a ušetřete!

Narozeniny blízkých jsou nejčastějším důvodem, proč hledáte dárky. Pak hned následují Vánoce, které už nejsou pouze svátkem klidu, odpočinku a rodinné pohody. O Vánocích se děti těší, že opět dostanou nové hračky, ženy nové spodní prádlo, poukaz na modeláž nehtů a muži vybavení do dílny. Ale tyto tradiční dárky jsou už okoukané. Moderním trendem jsou zážitky jako dárky, které jsou na internetu cenově výhodné.

Levné zážitky na internetu

Stejně jako elektrické spotřebiče, oblečení či šperky, tak i zážitky jsou na internetu mnohem levnější. V minulosti byla možnost vyzkoušet tandemový seskok padákem či bungee jumping zpřístupněna pouze bohatší vrstvě lidí. Ale postupně se ceny začaly snižovat a dnes si může tyto zážitky zakoupit široká veřejnost.

Pokud přijdete do nějaké firmy, která se specializuje například na tandemové seskoky, možná vás překvapí, že je u ní cena vyšší, než je cena na internetu. Stejně tak je to i s elektrem. V kamenné prodejně je televizor o několik set až tisíc korun dražší než na jejich internetových stránkách. A proto není divu, že dnes lidé raději přisednou k počítači, zapnou internet a hledají zboží či zážitky na internetu. Navíc je to jednoduché, rychlé a pohodlné.

Na kolik tandemový seskok padákem vyjde?

Cena tandemového seskoku padákem, jednoho z nejoblíbenějších zážitků na trhu, se běžně pohybuje kolem 4 500 Kč. Ale pokud si najdete tandemový seskok padákem na internetu, čekají na vás různé akční ceny, které vám ušetří až tisíc korun. A to pak určitě už stojí za přemýšlení, zda nakupovat na internetu či přímo v kamenné prodejně, respektive ve firmě nabízející zážitky.

Stejně tak jsou rozdíly cen i u ostatních zážitků, například u bungee jumpingu. Ten na internetu seženete za necelých 1 400 Kč, ale objednáte-li si zážitek přímo ve firmě, cena je o pár set korun vyšší.

Originální dárky na internetu vám ušetří

Pokud si to tedy spočítáte a během roku budete originální dárky kupovat několikrát, můžete za rok ušetřit díky internetovým cenám až několik tisíc korun. A tyto akční internetové ceny se nevážou pouze na adrenalinové zážitky, ale také na pobyty ve wellness hotelích, lázních či na poukazy na masáže všeho druhu. Originální dárky pro ženy na internetu vám budou šetřit peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.