Kvalitní tonery pro vaše tiskárny

Tiskárna musí být připravena kdykoliv k provozu v mnoha firmách, proto je potřeba myslet hlavně na náplně, aby byl vždy zajištěn kvalitní tisk. Upřednostňujete originální cartridge, nebo sázíte na renovované tonery? 

Originalita a neoriginalita tonerů

Originální tonery a cartridge vám dávají jistotu, že budou tisk a kompatibilita stoprocentně kvalitní. Ocení to životnost vaší tiskárny, ale méně už vaše peněženka, jelikož jde pochopitelně o nejdražší alternativu. Originální tonery zajišťují výrobci tiskáren pro své modely. Dále jsou tady neoriginální tonery (kompatibilní/alternativní), které se cenově odlišují od původních. Nejlevnější varianty však nebývají příliš kvalitní, což má za následek rozpíjení vytištěných obrázků a textů, ucpávání trysek inkoustem, prosakování a poškozování. Pokud však tyto typy nakupujete od prověřených prodejců, garantují vám kvalitu, dokonce řeší i případné reklamace. Například již takřka třicet let můžete zajít pro tonery, do Tonery. Čekají na vás 2 pobočky v Praze, a to na adresách Žitná 19, Praha 1 a Moskevská 22 v Praze 10. 

Používání renovovaných tonerů

Během renovace se některé části vymění, vyčistí a dojde k doplnění prášku či inkoustu. Pokud se vymění jen náplň, tonery už nebudou tolik vyhovující. Můžete si být jisti, že firma Tonera se řídí nejpřísnějšími měřítky kvality a získané kousky lze zcela srovnávat s novými náplněmi. Jistě vás potěší ušetření až padesáti procent v porovnání s koupí nových druhů. Při intenzivnějším používání si úspor jistě všimnete. Navíc lze využít na repasované tonery 10% slevový kupon RENOVACE. Další předností je ohled na životní prostředí, kdy zbytečně neprodukujete další odpad. Nemějte obavy o vaši tiskárnu nebo kopírku, v tomto případě nehrozí žádné poškození, tedy ho nezpůsobí dodané tonery. K dalším plusům patří platná záruka na zakoupený sortiment.