Markýza Diamond design, aneb jak efektivně zastínit venkovní posezení?

Nabídka stínící techniky na našem trhu je poměrně široká. Mnohým z nás se pod tímto pojmem nejčastěji vybaví klasické žaluzie. My bychom vám však dnes rádi představili nikoliv interiérové zastínění, ale exteriérové. Pokud máte doma balkón nebo třeba terasu, v tomto směru vám může přijít vchod právě exteriérové zastínění, konkrétně markýzy. Zvláště pak v letních měsících vám pobyt v těchto prostorách markýza zpříjemní, neboť zajistit stín během slunečních dnů je v těchto místech žádoucí a v podstatě i samozřejmostí.

Markýzy jsou oblíbenou exteriérovou stínící technikou a venku vám zajistí potřebný chládek a úkryt před sluncem. Zároveň nejsou markýzy jen praktickým doplňkem, ale i velice hodnotným designovým prvkem balkónu nebo terasy. Markýzy lze totiž pořídit v mnoho atraktivních vzhledem, ať už barvách, vzorech a provedeních obecně. Nebudete tedy mít problém pořídit markýzu, která bude s vašim domem krásně ladit.

Pokud i vy plánujeme pořízení venkovní markýzy, jistě se budete poohlížet po výrobcích či prodejcích této stínící techniky. Doporučit vám můžeme společnost Diamond design, jež se zabývá výrobou kazetových markýz s unikátní nosnou konstrukcí a minimalistickým designem. Řadí se mezi špičku v ČR ve svém oboru, tedy v oblasti kompletní dodávky markýz od návrhu až po instalaci. Zde si můžete objednat markýzy na míru. Výhodou je výběr z širokého sortimentu látek, jež Diamond design odebírá od předních evropských dodavatelů.

Užijte si pobyt venku naplno

Užijte si pobyt venku naplno

Jistě stojí za to navštívit firemní web, konkrétně podstránku http://www.diamonddesign.cz/markyzy/, kde naleznete veškeré potřebné i užitečné informace. Jak už bylo řečeno, markýzy vám Diamond design vyrobí na míru, přesně podle vašich požadavků, přičemž největší markýzu jsou schopni zhotovit s maximální šířkou 7 metrů a výsuvem 4 metry. Mezi výhody markýz od Diamand design se řadí:

  • pevnost a subtilní provedení kazet,
  • vysoká odolnost proti větru,
  • až 6 základních barev s možností lakování do jakékoli barvy dle stupnice RAL – barvy jsou stálé a odolné proti UV záření,
  • obrovský výběr kvalitních látek s 10-letou zárukou – látky jsou impregnované a stálobarevné. Dále je látka je celoročně chráněna unikátní konstrukcí kazety, kam se nedostane voda ani prach,
  • široká variabilita pohonu – klikou nebo motorem s možností ovládání nástěnným vypínačem, dálkovým ovladačem či napojením na inteligentní systém,
  • profesionální servis a 5-letá záruka,
  • pestrá nabídka dalšího příslušenství – větrné a sluneční automatiky, led světla, infra zářiče a další.

Vybírat můžete z několika modelů z nabídky, přičemž bude markýza vyrobena na vaše přání. Vsaďte na kvalitu, kterou vám poskytne markýza Diamond design.