Montovaná hala, rychlé řešení vašich starostí

V době před pětadvaceti lety, kdy se psal rok 1991 a svět slavil pád komunismu, začíná se do dějin České republiky zapisovat příběh firmy PETR POLÁK. Své první krůčky podnikatelské činnosti zaměřila tato společnost na konstrukční a vzduchotechnické prvky mobilních odsávacích zařízení. Necelý rok poté došlo k výstavbě historicky prvních výrobních prostor. Tento důležitý počin v historii společnosti POLAK CZ připravil živnou půdu pro rozvoj další podnikatelské činnosti. Rok co rok posouvala společnost své obzory, až vznikla v roce 1999 divize montované haly POLAK CZ.

Montované haly disponují množstvím výhod

Montované haly společnosti POLAK CZ disponují řadou výhod, díky kterým budou vhodné i pro vaše podnikaní či jinou činnost. Především bychom chtěli zmínit a vyzdvihnout bezkonkurenční cenu, za kterou vám bude hala říkat pane. Ruku v ruce s touto výhodou jde i možnost neuvěřitelně rychlé a snadné montáže, díky níž můžete výhody montovaných hal plně využívat již do několika málo týdnů od zahájení montáže. Po dokončení výstavby však výhody ani zdaleka nekončí. Výbornými vlastnostmi montovaných hal je dlouhá životnost vyžadující minimální nároky na údržbu. Montované haly skýtají možnost kdykoli rozšířit prostor tak, aby flexibilně odpovídali potřebám všech uživatelů, ať už jsou jakékoli. Montované haly POLAK CZ lze využívat coby skladovací halu, hangár, jízdárnu nebo třeba sportovní či zemědělskou halu.

Obloukové haly jako způsob skvělého zastřešení

Obloukové haly jsou skvělým řešením, jak zastřešit zboží, materiál nebo i sportovní areál či jízdárnu. Opravdovým profíkem v oblasti montáže obloukových hal je právě společnost POLAK CZ. Své dlouholeté zkušenosti uplatnila tato společnost nejen u nás v České republice, ale i v zahraničí. Na svůj účet si může připsat spolupráci s významnými klienty, jako například Armáda ČR a ČEZ a. s.

Skladové haly pro všechny druhy materiálu

Společnost POLAK CZ nabízí široký sortiment montovaných skladových hal. Jedním z významných artiklů této společnosti jsou i skladovací haly, jež nabídnou spolehlivé zastřešení pro váš materiál. Díky kvalitní vzduchotechnice dochází k neustálému odvětrávání prostoru tak, aby vzduch byl ve skladu neustále čerstvý. Uskladněné zboží a materiál bude tedy chráněn před nepříjemnou vlhkostí. Je jedno, k jakému účelu bude skladová hala využívaná. Díky dlouholetým zkušenostem opatovské společnosti stačí zadat parametry, jako délku, výšku i požadovaný tvar a profesionální odborníci vám obratem zašlou cenovou nabídku. Služeb společnosti POLAK CZ využilo i Staré Město u Bruntálu, jež využilo montovanou halu k uskladnění balíků sena. Kapacita haly vystačí až na 4 000 kusů balíků sena, které bezpečně uchová před nepříznivými vlivy venkovního prostředí.

Využijte i vy výhod montovaných hal POLAK CZ.