Za nástroje pro kovoobrábění ušetřit můžete, ale nikoliv na úkor kvality

Pohybujete se v oboru kovoobrábění a hledáte spolehlivého dodavatele nástrojů? Pak vám přijde vhod tip na aktuální nabídku české společnosti Michovský – TOOLS s.r.o., která se na dodávku kalibrů, měřidel, závitníků a dalších nástrojů specializuje již 20 let. Proč byste se měli rozhodnout pro spolupráci právě s Michovský – TOOLS? Důvodů je hned několik a my vám je prozradíme v následujících řádcích.

Inovativní nástroje pro efektivní výrobu

Michovský – TOOLS nabízí široké portfolio nástrojů, které neustále obohacuje o nové modely. V poslední době se nabídka rozšířila o velmi přesné měrky z vystárlé, speciálně legované oceli s přesností dle normy DIN EN ISO 2650.

Zákazníky potěšily také nové špičkové závitníky do nerezi. Mají speciální geometrii pro efektivnější lámání třísky a odolnost nástroje. Díky vysoce odolným materiálům (HSS Cobalt 8 % nebo PM prášková ocel) a dvojitému povlaku HardLube jde o nadstandardně kvalitní závitníky s velmi dobrou kluzností.

Díky českému dodavateli ušetříte peníze i čas

Michovský – TOOLS má kontakty na exkluzivní dodavatele, čím zákazníkům umožňuje výrazné snížení nákladů, aniž by museli činit jakékoliv kompromisy vůči kvalitě nástrojů. Za zmínku stojí například nové vyměnitelné břitové destičky pro frézování a soustružení oceli, hliníku a nerezi.

Aktuální nabídka nástrojů čítá kalibry a měřidla, závitníky, vrtáky, nástroje pro soustružení, frézy, komponenty pro upínání a další související sortiment. V rámci dlouhodobé spolupráce získáte ještě zajímavější ceny a akční nabídky.

Samozřejmostí je i kvalifikované poradenství související s výběrem vhodných nástrojů. Michovský – TOOLS drží většinu zboží skladem a garantuje expedici do 24 hodin. Další informace a přesné technické specifikace produktů najdete v internetovém obchodě www.nastroje.cz.