Nábytek do dílny v kvalitním zhotovení

Vybavení vaší dílny jistě potřebuje nějaký řád, protože jinak byste se vůbec nevyznali v tom, kde najdete nářadí, které urychleně potřebujete. Pro vás je dobrou zprávou, že moderní skříně do dílen se nabízejí v mnoha rozměrech, tudíž se vejdou i do menších místností.

Přehlednost na prvním místě

Mít místnosti určené k práci ještě neznamená, že to tady nemůže vypadat pěkně a uspořádaně. Ke každé činnosti se shání spoustu nářadí a jiných pomůcek, aby se usnadnila práce. To vše se ukládá na místa, kde to zaměstnanci snadno najdou. V současné době mohou být tyto prostory vybaveny i barevným nábytkem, který usnadní rozlišení uskladnění pomůcek. Věřte, že i obyčejné  dílenské skříně mohou vypadat atraktivně. Navíc si budete pochvalovat, že splňují vysoké požadavky na bezpečnost. Existuje dostatečný počet variant, aby si každý průmyslový provoz vybral to, co mu nejvíce vyhovuje. Výroba se spojuje s jednoduchým ovládáním, ergonomickými požadavky a variabilitou.

Užitečné skříně do dílny

Pokud si zařizujete dílnu, změřte si prostor, kde umístíte skříně. Vyrábějí se v různých rozměrech, takže je velice jednoduše nakombinujete podle momentální situace. Rovněž se zaměřte na celkovou a nástavcovou nosnost.

Plechové skříně mají často vertikální provedení s oboustrannými perfopanely nebo s výsuvnými dveřmi. Zajištění jednotlivých perfopanelů se provádí blokací. K dispozici je také systém centrálního zamykání. Ne vždy se vše perfektně uklidí, proto je dobré pamatovat na zamaskování pomocí skříní s plnými plechovými dveřmi. Plech se samozřejmě povrchově upravuje a kvalitně lakuje. Sem uskladníte hlavně lehčí materiály a malé předměty. Jestliže zatoužíte po prosklené verzi, budete mít křídlové dveře vyplněny bezpečnostním tvrzeným sklem. Dále se setkáte s roletovým zavíráním, kdy postačí zatažení rolety, aby se vše uvnitř schovalo.