Objevte magické kouzlo wellness

Také jste se už probudili ze zimního spánku a těšíte se, že načerpáte energii z jarního sluníčka? Buďte popředu a připravte se na sezónu včas. Kvalitními procedurami podpoříte péči o zdraví i pokožku svého těla, a navíc si báječně odpočinete.  Rozhodnete-li se udělat maximum pro své tělo i mysl, navštivte privátní wellness Satori v hlavním městě. Ocitnete se na místě, kde zapomenete na všechny starosti, prohřejte své tělo v teplé lázni a zároveň utužíte imunitu v sauně. Tím ale výčet aktivit ve spa nekončí.

Odpočinek v srdci Karlína

Soukromé wellness v Praze nabízí saunový svět, masáže, jacuzzi a rituály, kde budete vnímat jen harmonii vlastního dechu a oddávat se jemným technikám. O saunách toho bylo řečeno již mnoho, jejich návštěva by neměla být pouze v zimním období, ale celoročně. Návštěvou klasické suché finské sauny, kde teplota přesahuje sto stupňů Celsia, podpoříte krevní oběh, funkci dýchání a při pravidelném otužování pod studenou sprchou také imunitu. Za návštěvu rozhodně stojí také vulkánová sauna či bio aromatická sauna s vysokou vlhkostí a příjemným aroma. Tradiční pára je vhodná jako zakončení saunovacího rituálu, protože využívá účinků tepla a při nižší teplotě a téměř 100% vlhkosti slibuje řadu pozitivních účinků na organismus. Moderní wellness Praha 8 zajišťuje rovněž špičkové masáže zad, nohou i celého těla. Milovníci relaxace ocení i masáž s lávovými kameny či speciální relaxační a sportovní masáže působící na pohybový aparát.

Místo, kde jste sami se sebou

Velmi populární jsou návštěvy jacuzzi. Jen si představte okamžik, který patří vám, vašemu tělu a mysli. Žádný stres, žádné bolesti kloubů. Vše zapomenuto díky blahodárné relaxaci, při níž se zlepšuje krevní oběh, regeneruje se svalstvo a vaše páteř je příjemně masírována. Jacuzzi s kapacitou čtyř osob si můžete rezervovat pouze pro sebe, poslouchat uklidňující hudbu, popíjet Prosecco a oddávat se romantické chvilce při svíčkách a s mísou čerstvého ovoce.