Oči jako naši průvodci světem

Jen si vzpomeňte, kolikrát jste si dnes mnuli oči před počítačem, sledovali film a zcela zapomněli mrkat? Stále větší a větší nápor na naše oči jsou chytré telefony, sociální sítě, tablety, počítače i televize, u nichž trávíme denně i několik hodin. To vše se negativně podepisuje na našich očích a psychice. Chcete-li své oči chránit, držte se několika zásad a uvidíte, že vás konečně přestane bolet hlava, nebudete kupovat zvlhčující kapky do očí a odpočinek se stane vaší běžnou denní rutinou.

Zrak je cenným smyslem

Zrak patří do pětice nejdůležitějších smyslů pro naši orientaci i vychutnávání si momentů života. Proto investujte do svého zdraví a chraňte své oči vhodnými doplňky stravy. Nabízí se například BETAVID se světlíkem lékařským, jehož hlavními složkami jsou betakaroten, extrakt ze světlíku lékařského, extrakt z borůvek a červeného vína. Už jedna tableta denně se významně podepisuje na zlepšení stavu očí při únavě, a stejně tak je skvělým pomocníkem pro všechny, kdo tráví dlouhé hodiny sezením u počítače. Tyto bylinné extrakty a vitamíny oceníte rovněž na podzim, kdy se zkracují dny a brzy se objevuje šero. Naše oči jsou denně vystavovány tlaku, ostrému slunečnímu záření či naopak dlouhému stmívání. Na to vše musí oči reagovat a pracovat na maximální výkon. Betavid má skvělé recenze a navíc je cenově dostupný. Zdraví vás nemusí zruinovat finančně, naopak dejte přednost před proklamovanými přípravky skutečně kvalitním doplňkům stravy. Nejen Betavid ale též další podpůrné přípravky nakoupíte z pohodlí domova online na stránkách gigalekarna.cz za vynikající, internetové ceny!

Péče co dům dal

Vyzkoušet se vyplatí i babské rady. Někdo využívá hydratační sílu plátků salátové okurky, jiným zase pomáhají na otoky očí čajové obklady. Najdete-li čas, vyzkoušejte speciální uvolňující cvičení – oční jógu, eventuálně vsaďte na masáž, kterou můžete dělat i během přestávek za stolem u počítače. Stačí si bříšky prstů lehce poklepávat na oční okolí a uvidíte, že vás oči odmění svěžím pohledem.

gigalekarna