Vše potřebné pro zemědělskou techniku na jednom místě

Zemědělství se neobejde bez mnoha druhů strojů, nástrojů, pneumatik, řetězů, olejů a nejrůznějších náhradních dílů. Pokud vlastníte více strojů, určitě nehodláte každou maličkost objednávat v jiném obchodě, ale upřednostníte rozsáhlý sortiment, kde si vyberete vše potřebné.

Náhradní díly a příslušenství s bohatým výběrem

Zase řešíte potíže se zemědělskými stroji? Postrádáte nové pojistné kroužky, nýty, podložky, těsnění, opěrné válce, hřídele, svařovací – dráty, kladiva, čepy a další? Není divu, stále se něco rozbíjí a upravuje, vždyť zemědělská sezóna má před sebou hlavní nápor. Vy budete připraveni a vybaveni kdykoliv, protože si stačí objednat s brzkou dodávkou. Nejčastěji se shánění týká náhradních dílů na traktory, mulčovače, obraceče, rozmetadla apod. Pozadu nezůstává ani svařovací materiál, který je k dispozici na: https://www.nekvinda-obchod.cz/334-02-svarovaci-draty/. Zejména se jedná o elektrody a svařovací dráty s vysokou kvalitou a pro všechny druhy svářeček.

Nové autobaterie bez problémů

Velká sháňka je též po autobateriích, které mají sklon k vybíjení a potřebují měnit. V případě objednání vám budou doručeny zdarma. Na výběru hodně záleží, protože když nepůjde o originální výrobek, mohou nastat problémy. Používejte jen ty, které navrhl výrobce nebo prodejce. Určitě nic nezkazíte, když se zeptáte na model ve značkovém servisu či prodejce, když netušíte, co bude správnou volbou.

Ať už se rozhodnete vybrat nové autobaterie, pneumatiky, příslušenství, gufera, ložiska, nabíječky autobaterií, spojovací materiál a jiné doplňkové výrobky, můžete se spolehnout, že veškeré zboží je skladem a k zaslání do 24 hodin. Nekvinda – Zemědělská technika a.s. funguje již od roku 1993. V současné době najdete pobočky po celé České republice a nechybí ani sklad, kde se nachází více než čtyřicet tisíc položek. Celý sortiment se průběžně doplňuje do e-shopu, kde si pohodlně nakoupíte i se slevami, které se nesčítají.