Perfektní propagace a reklama vaší značky

Správná propagace vlastní značky je velmi důležitá. Propracovaná reklama totiž zapůsobí v širokém okruhu vašich obchodních partnerů a podpoří také motivaci zaměstnanců. Skvělým způsobem, jak upoutat pozornost svým logem či sloganem, jsou potisky na trička, mikiny či bundy a vesty. Nejen sportovní oblečení mohou nosit zaměstnanci přímo v práci a získat tak jednotný look a přitom podpořit prodej zboží či význam značky.

Synonymum pro reklamu – XFER

Rozhodnete-li se investovat do vlastních potisků, obraťte se na zkušené lídry z oboru. Firma XFER se stala během patnácti let svého působení na trhu synonymem pro reklamní trička, mikiny a polokošile. Jejich produkty se vyznačují špičkovou kvalitou a důrazem kladeným na detail. Již více než dvacet let patří mezi přední výrobce reklamního textilu, v neposlední řadě distribuuje firemní a sportovní oděvy a také zajišťuje volnočasovou módu. Zavítáte-li do vzorkovny v Brně, máte skvělou příležitost prohlédnout si všechny druhy nabízených materiálů, zpracování i barev. Kromě oblečení a tašek vaši zákazníci či zaměstnanci ocení kšiltovky, zimní čepice, multifunkční šátky či stylové kšilty a praktické čelenky. Tady https://www.xfer.cz/polokosile/kratky-rukav naleznete velmi apartní polokošile s rafinovaným límečkem. Působí elegantně a zároveň ležérně.

Do chladných dní s dlouhým rukávem

Polokošile s dlouhým rukávem oceníte během celého roku. Atraktivní výběr na vás čeká třeba tady https://www.xfer.cz/polokosile/dlouhy-rukav, kde najdete nejžádanější střihy a barevné zpracování. Díky obrovskému výběru velikostí si na své přijdou útlé typy postav i baculatější postavy. Kromě tradičních barev se můžete orientovat i na detailně propracované reflexní polokošile, s nimiž se stanete nepřehlédnutelní! Na veškeré oděvy, doplňky a pracovní oděvy lze zajistit potisk, popřípadě výšivky ve vysoké kvalitě.