Newborn focení novorozenců v Brně: Zachovejte si vzpomínky na svého andílka

Ve světě plném nekvalitních, neroztříděných a nezazálohovaných fotografií z mobilních telefonů získává kvalitní fotografie opět na významu. Zejména pokud jde o zvěčnění takových životních událostí, jako je průběh těhotenství či narozené děťátko.

Ivana Messeri je velice zkušená fotografka z Brna, která žila dlouhá léta v Anglii a po narození svých dětí doslova propadla těhotenskému a newborn focení. O tom, že to dělá dobře, svědčí nejen dokonalé fotografie klientek a malých klientů, ale rovněž mezinárodní ocenění, která za svoji práci právě v letošním roce získala. Jestliže tedy chcete mít skutečně kvalitní fotky svého těhotenského bříška či vašeho novorozence, objednejte se včas na focení u Ivany Messeri v jejím brněnském fotoateliéru.

Kdy fotit?

Těhotenské focení

Těhotenské bříško máme možnost fotit dvěma způsoby. Prvním jsou časosběrné fotografie pořizované každý měsíc. Takto si zdokumentujete, jak vaše bříško nádherně rostlo. Je to stále oblíbenější způsob focení. Pokud chcete zachovat památku na své těhotenství pouze jednou sérií fotografií, focení je optimální v sedmém až osmém měsíci. Jsme již skutečně zakulacené, krásné a Ivana Messeri nás famózně nastylizuje.

TIP: Těhotenské focení Brno ­– domluvte si termín focení

Newborn focení

Miminko se fotí nejlépe prvních 14 dnů po narození. Aby se pro vás našel vhodný termín, radí Ivana Messeri rezervovat focení dva až tři měsíce před plánovaným termínem porodu. Vše pro focení miminka má k dispozici. Nejčastěji se fotí miminko v různých dekoracích, které zdůrazňují jeho křehkost a krásu. Možné jsou však i portrétní fotografie s rodiči, prarodiči a sourozenci.

TIP: Newborn focení novorozenců Brno – zvěčněte si krásu svého miminka

Focení s výsledkem

Ivana Messeri nafotí série fotografií, které vám může předat rovněž na datovém nosiči, ale taktéž je lze rovnou na malé i velké formáty vytisknout. Včetně tisku na plátno. Fotky si tak pak máte možnost ihned doma vystavit jako nádherné obrazy. A určitě si to zaslouží.