Originální zážitky z ptačí perspektivy

Hledáte jedinečný a nezapomenutelný dárek pro své blízké? Eventuálně byste se rádi podívali vy sami na svět z ptačího pohledu a užili si nádherné výhledy a adrenalin? Využijte atraktivní nabídky a vyzkoušejte si seskoky padákem, let balónem nebo tandemové seskoky! Takový dárek bude vzpomínkou na celý život a vůbec nezáleží, zda si vyzkoušíte simulátor, necháte se vyvést do výšek a sledovat panoramata, popřípadě okusíte sílu adrenalinu seskokem do prázdna.

Překvapení nejen pro tatínky

Především pánové si určitě rádi vyzkouší opravdové řízení letadla, které lze spojit s příjemným leteckým zážitkem a pozorováním členité přírody. Pestrou nabídku bezpečných vyhlídkových letů si prohlédněte zde http://www.leteckezazitky.cz/Vyhlidkove-lety/ a inspirovat se pro výběr perfektního místa. Pro takový let lze vybrat letadlo, vrtulník, balón nebo větroň. Vždy si buďte jisti, že si zajistíte pohodový zážitek pro celou rodinu, protože během celé akce lze filmovat, fotit se a kochat se pohledem na krajinu. Při výběru letadla si jde vyzkoušet i jeho pilotáž. Vrtulník sice znamená větší investici do zážitku, o to větší radost ale udělá. Během letu totiž můžete zastavit, couvat a zároveň stihnout více zajímavostí.  

Cenově dostupné potěšení pro všechny

Lety balónem potěší zejména milovníky romantiky a elegance, protože vůbec není problém si během letu vychutnat sklenku vína, popřípadě vynikající piknik. Právem patří let balónem mezi úžasné prostředky, jak požádat o ruku a vyslovit své city. Sportovní nadšenci zase ocení možnost proletět se větroněm, přičemž vás nebude rušit žádný motor. Ocitnete se na obloze a budete si užívat svištění křídel a neopakovatelné výhledy. Chcete-li darovat let balónem, informujte se o bezpečnosti online na http://www.leteckezazitky.cz/Balony, kde v neposlední řadě najdete nabídku privátních i skupinových letů.  Ať už se rozhodnete pro adrenalinovou akci nebo zkusíte letecký simulátor, můžete si být jisti, že o takovém dárku se bude ještě dlouho mluvit!