Stop množení bakterií i plísní v oděvech

Při výběru oblečení rozhoduje několik základních faktorů, mezi něž bezpochyby patří styl, cena a pohodlí. Mnoho z nás vnímá design oděvů a doplňků jako zásadní, neboť je nezbytně nutné, aby každý kousek perfektně seděl, silně neškrtil ani těsně neobepínal. Hledáte-li módní zboží a zároveň nechcete slevovat z jeho kvality, poohlédněte se po chytrém sortimentu s částicemi stříbra!

Funkční oblečení nejen pro sport

Nohy si zaslouží pozornost nejen proto, že vás celý život nosí, ale též jsou často vystavovány plísním a kožním nemocem. Díky příměsi stříbra jsou vaše nohy chráněny před množením bakterií i nepříjemným zápachem a ideálně se tak hodí třeba na sportovní aktivity. Kompresní ponožky nesmí chybět ve skříni komukoliv, kdo si chce užít suchý pocit nohou, zabránit tvorbě plísní a ekzémů. Maximální komfort slibují funkční trička a spodky, jež najdou využití po celý rok jako základní vrstva oblečení. Speciálně navržené oblečení dokáže odvádět pot od těla a zároveň podporuje hojení. Protizánětlivé a antibakteriální účinky si pochvalují vrcholoví sportovci i nároční zákazníci. Funkční oděvy se nemusí obávat nosit ani lidé se zdravotními obtížemi.

Skvělý tip na dárek

Pro aktivní klienty v sortimentu nechybí kompresní návleky, jež jsou základem pro každý sport. Speciální stahovací návleky podpoří prokrvení nohou a zmírní poruchy krevního oběhu. Návleky určené na ruce snižují únavu rukou a hodí se i do chladného počasí jako ochrana. To je ale pouze malý výčet pozitiv doplňků s částicemi stříbra. Jeho všechny funkční vlastnosti ocení i pracovníci trávící celý den v uzavřené obuvi, vojáci, policisté, hasiči, zemědělci nebo třeba rybáři, pro něž je důležité před úlovkem zůstat v suchu a teple. Produkty české kvality můžete zakoupit online a svým blízkým nadělit pod stromeček opravdu praktický a stylový dárek.