Paletové vozíky zlepší manipulaci materiálů

V současné době se stále něco přepravuje, přičemž ne vždy jde o lehké materiály a zboží. Ke zlepšení manipulace těžkých nákladů zvolte dobré pomocníky, které se postarají, abyste zvládli vyložit, přemístit a naložit nejrůznější sortiment. Jestliže nemáte dost vlastní síly, pořiďte si moderní vozíky s elektrickým pohonem. 

Paletové vozíky ve standardním i elektrickém provedení

Než se produkty ocitnou u koncového zákazníka, musí projít mnohými přemisťovacími procesy, nakládkami a vykládkami. Je dobré si sjednat převoz vozidly k tomu určenými, ještě lepší je zvolit k manipulaci se sortimentem vhodné paletové vozíky. Jistě jste již narazili na dlouhá léta využívané ruční druhy, ovšem dnes si lze vybírat i modely s elektrickým pohonem, které si oblíbíte ještě víc, jelikož snadno pohnete s nákladem bez vynaložení velké síly. Mezi přednostmi objevíte dlouhou životnost a vysokou odolnost. Zároveň se jednoduše ovládají a údržba je takřka bezpracná. Odlišují se od sebe maximální nosností, ale převážně se přepravují až stovky kilogramů. Tento všestranný pomocník se dá doplnit například o posílené vidlice, díky čemuž se prodlužuje životnost při práci s těžkými břemeny. 

Elektrické vysokozdvižné vozíky s výbornou stabilitou

Pokud potřebujete zvládnout rychlou a pohodlnou manipulaci s nákladem, zkuste elektrické vysokozdvižné vozíky. Používají se hlavně v rozlehlých skladech, kde se zboží obměňuje velmi často. K ovládání vám plně poslouží páčky a tlačítka s umístěním na ovládacím panelu. K velkým výhodám patří bezpečnost během práce, stabilita, kompaktní rozměry a lehkost. Kladkostroje seženete v několika modelech a elektrickým nevadí vlhké prostředí, ale ani nízké či naopak vysoké teploty. Ruční kladkostroje používejte všude, kde nelze používat elektřinu, anebo hrozí výbuch v případě zapojení do elektriky.