Penzion s vinným sklípkem – ideální místo pro slavnostní příležitosti

Ve velkých městech většinou nemáme problém sehnat ubytování nebo zázemí restaurace, kde bychom utišili hladový žaludek. Místní již mají vytipováno pár zaručených hospůdek a zařízení, kde se mohou spolehnout na profesionální obsluhu, výbornou kuchyni a kvalitní servis. Pokud jste z Brna či okolí a hledáte vhodný podnik pro uspořádání rodinné sešlosti, nebo třeba vašeho svatebního dne, pak máte rozhodně z čeho vybírat.

Výjimečný svatební den

Vyhlášený penzion s příjemnou atmosférou, ochotným personálem a kvalitními službami najdete nedaleko brněnského centra. Kromě noclehu v čistě a útulně zařízených pokojích zde můžete posedět s přáteli ve vinném sklípku a stejně tak spojit zábavu s pracovními povinnostmi a zorganizovat některé firemní akce. Vinný sklep Brno vás zaujme nejen historickým vzhledem a dobovým krbem, ale hlavně rozsáhlou nabídkou moravských i zahraničních vín. Dobrý mok je ještě lepší v kombinaci s moravskou kuchyni, proto se můžete těšit také na místní gurmánské speciality.

Penzion je rovněž ideálním místem k pořádání svatby. Obřad lze dohodnout v nedaleké faře, výzdoba, svatební menu a ostatní náležitosti se odvíjí od požadavků snoubenců. K zajištění maximálního soukromí je podnik v den konání hostiny uzavřen pro veřejnost. Pokud je pro vás spojení Brno svatba aktuální, pak neotálejte a zajistěte si termín s dostatečným předstihem.

Neprojeďte Brnem bez zastávky

Veškeré informace o penzionu, jeho poloze, ubytovací kapacitě a poskytovaných službách naleznete na adrese http://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/ . Přijatelné ceny a personál, který maximálně vychází vstříc vašim požadavkům, je nadstandardem, jenž v dnešní době bohužel není všude samozřejmostí. Plánujete-li dokonalou oslavu narozenin, rozlučku se svobodou ve velkém stylu, nebo vás čeká důležitá obchodní schůzka, neponechávejte nic náhodě a vyberte si místo, kde budete stoprocentně spokojeni. Uvidíte, že tady se plní očekávání a někdy v budoucnu sem mile rádi zavítáte znovu – ať už na chutný oběd, vynikající vína nebo vyrazíte za tradiční moravskou atmosférou.