Penzion s vinným sklípkem – ideální místo pro slavnostní příležitosti

vinný sklep Brno

Ve velkých městech většinou nemáme problém sehnat ubytování nebo zázemí restaurace, kde bychom utišili hladový žaludek. Místní již mají vytipováno pár zaručených hospůdek a zařízení, kde se mohou spolehnout na profesionální obsluhu, výbornou kuchyni a kvalitní servis. Pokud jste z Brna či okolí a hledáte vhodný podnik pro uspořádání rodinné sešlosti, nebo třeba vašeho svatebního dne, pak máte rozhodně z čeho vybírat.

Výjimečný svatební den

Vyhlášený penzion s příjemnou atmosférou, ochotným personálem a kvalitními službami najdete nedaleko brněnského centra. Kromě noclehu v čistě a útulně zařízených pokojích zde můžete posedět s přáteli ve vinném sklípku a stejně tak spojit zábavu s pracovními povinnostmi a zorganizovat některé firemní akce. Vinný sklep Brno vás zaujme nejen historickým vzhledem a dobovým krbem, ale hlavně rozsáhlou nabídkou moravských i zahraničních vín. Dobrý mok je ještě lepší v kombinaci s moravskou kuchyni, proto se můžete těšit také na místní gurmánské speciality.

Penzion je rovněž ideálním místem k pořádání svatby. Obřad lze dohodnout v nedaleké faře, výzdoba, svatební menu a ostatní náležitosti se odvíjí od požadavků snoubenců. K zajištění maximálního soukromí je podnik v den konání hostiny uzavřen pro veřejnost. Pokud je pro vás spojení Brno svatba aktuální, pak neotálejte a zajistěte si termín s dostatečným předstihem.

Neprojeďte Brnem bez zastávky

Veškeré informace o penzionu, jeho poloze, ubytovací kapacitě a poskytovaných službách naleznete na adrese http://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/ . Přijatelné ceny a personál, který maximálně vychází vstříc vašim požadavkům, je nadstandardem, jenž v dnešní době bohužel není všude samozřejmostí. Plánujete-li dokonalou oslavu narozenin, rozlučku se svobodou ve velkém stylu, nebo vás čeká důležitá obchodní schůzka, neponechávejte nic náhodě a vyberte si místo, kde budete stoprocentně spokojeni. Uvidíte, že tady se plní očekávání a někdy v budoucnu sem mile rádi zavítáte znovu – ať už na chutný oběd, vynikající vína nebo vyrazíte za tradiční moravskou atmosférou.

Sdílet článek