Podnikatelské úvěry v budoucnosti?

Podnikatelů přibývá a podnikatelské úvěry se staly v poslední době oblíbenými. Jak by tedy mohli vypadat v budoucnosti, řekněme v roce 2013? Jak by mohli podnikatelské úvěry ještě zvýšit svou výhodnost?

V budoucnu by mohla být podnikatelská půjčka obecným pojmem, jež znamená pro každého něco jiného. Úvěry pro podnikatele by byly často zhotoveny pro individuální osobu, ať už právnickou nebo fyzickou. Mohli byste tedy zajistit jak finance středních a velkých firem, tak i finance pro podnikání malých živnostníků.

Nadcházející podnikatelské úvěry by neodmítaly žadatele s krátkou podnikatelskou historií, s nedostatečnými podnikatelskými výsledky ani se zápisy v registru dlužníků. Šanci by tedy mohl dostat opravdu každý, kdo chce zahájit či udržet svou podnikatelskou kariéru. Úvěry pro podnikatele by byly zhotoveny pro mnoho účelů, jako jsou dražby, podnikání v začátcích, rekonstrukce a výstavba nemovitostí nebo financování provozních záležitostí. Úvěry na podnikání by mohly zahrnovat vysoké půjčky v hodnotě několika desítek milionů a doba splatnosti by trvala například až 20 let. Naopak by mohli existovat i malé krátkodobé půjčky a nízkými úrokovými sazbami pro ty, kteří potřebují jen dočasně finančně podpořit. Mohli byste se sami rozhodnout, jak chcete úvěr čerpat a všechny podmínky splácení byste si mohli zvolit podle vašich představ.

Po krátké konzultaci se zaměstnanci bankovní společnosti by vám byl zhotoven úvěr na podnikání, který odpovídá všem vašim požadavkům a možnostem.

I tento rok existuje mnoho druhů podnikatelských úvěrů. ČSOB banka nabízí úvěry pro podnikatele s různými požadavky i podmínkami, aby si každý mohl vybrat ten nejvýhodnější. Jak budou vypadat podnikatelské úvěry v budoucnu je otázkou. Pravděpodobné však je, že budou úvěry velmi flexibilní a skoro každý najde to, co hledá.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.