Podnikejte s pražskou adresou, pořiďte si virtuální kancelář

Mít sídlo firmy v centru Prahy je ten nejvyšší level v podnikání. O kanceláře v Praze je zájem veliký a ani dost vysoká cena neodradí ty, kdo chtějí mít sídlo svého podnikání na lukrativní adrese.

Taky jste hledali prostory pro svoji firmu, ale cena byla nad vaše možnosti? Přitom víte, že dobrá pražská adresa vás může v oboru posunout mezi špičku, protože kvalitou služeb tam už dávno jste?

Zkuste virtuální sídlo firmy

Nemusíte do Prahy stěhovat celou firmu, stačí přestěhovat jen její sídlo. Řeč není jen o nějakém P.O. Boxu, ostatně to v případě právnické osoby (s.r.o.) není ani ze zákona možné. Jde o možnost na dané adrese použít kancelář či zasedací místnost, mít schránku pro poštovní styk s klienty i úřady a také telefonní linku. Přestože vaše firma dál podniká ve vašem domě, bytě nebo garáži. V Praze máte jen virtuální sídlo firmy.

Služby virtuální kanceláře

Možná vám stačí jen pražská adresa a administrativu a styk s klienty si vyřizujete sami online. Někomu se naopak hodí další služby s virtuální kanceláří spojené, například recepční, která přijme klienty, převezme poštu či telefon, asistentka, co vyřídí běžnou administrativu a jedná za vás s úřady, kvalifikovaná účetní, ale i kancelářská technika – tiskárna, kopírka, projektor. To vše si můžete objednat spolu s virtuální kanceláří. Největší výhoda je, že platíte jen za dobu, kdy jste služby virtuální kanceláře využili.

Chcete přestěhovat s.r.o.?

Ze zákona vyplývá, že sídlo právnické osoby musí být místo, kam může kdokoli přijít a se zástupcem společnosti jednat. Z toho plyne, že ani společnost s ručením omezeným nemůže existovat bez sídla. Může ale sídlo během své existence libovolně měnit, pokud dodrží zákonem stanovené kroky. Pokud máte s.r.o. a zajímá vás změna sídla firmy do některé z virtuálních kanceláří, kontaktujte Kancelářské centrum Praha.