Posuvné dveře jsou elegantní a moderní řešení. Navíc výrazně šetří prostor

Stavíte vysněný rodinný domek nebo rekonstruujete starší nemovitost a chcete, aby byl výsledek naprosto dokonalý? Potřebujete získat více prostoru v malometrážním bytě, případně se vám váš domov prostě okoukal, proto plánujete jeho kompletní proměnu včetně částečné změny dispozic? Bez ohledu na to, kterou z uvedených situací řešíte, se vám vyplatí pořádně se porozhlédnout a zjistit, jaké možnosti se nabízejí. Jednou z těch opravdu zajímavých jsou posuvné dveře.

Kde zaručeně využijete posuvné dveře k vaší plné spokojenosti?

Posuvné dveře jsou skvělou volbou do soukromých obydlí, oceníte je nejen v malometrážních bytech. Ocení je však i majitelé hotelů, kanceláří a dalších komerčních prostor. Posuvné dveře se skvěle hodí i do nejrůznějších provozoven, například kosmetických salónů a kadeřnictví, fitcenter, kaváren a restaurací.

Posuvné dveře si oblíbili architekti i majitelé nemovitostí

Posuvné dveře nejsou žádnou převratnou novinkou, k vidění bývají i v historických budovách. Jejich použití však ještě nedávno bývalo spíše ojedinělé. V posledních letech ale zájem o ně výrazně stoupá. Oblíbené jsou nejen posuvné dveře se stavebním pouzdrem, ale také posuvné dveře na stěnu. Právě posuvné dveře na zeď jsou ideálním řešením pro každého, kdo rekonstruuje nemovitost a nechce zbytečně bourat. Jejich cena i montáž jsou navíc o poznání příznivější než částka, kterou stojí pořízení a instalace posuvných dveří zapuštěných do stěny.

Posuvné dveře nepotřebují tolik prostoru jako ty klasické

Posuvné dveře téměř nezasahují do volného prostoru ani při otvírání a zavírání . Proto je lze považovat za optimální prvek do rodinných domů, bytových jednotek i nebytových prostor s malou podlahovou plochou. Při současné výši cen nemovitostí v podstatě ve všech lokalitách České republiky jsou právě takové nemovitosti velice žádané. Za pořízení bydlení se v tuzemsku platí sumy srovnatelné s cenami v nejvyspělejších zemích Evropy, platy se však tamějším ani nepřibližují. Každý volný centimetr místa tak má cenu zlata. Posuvné dveře jsou proto logicky stále žádanější.

Posuvné dveře na stěnu jsou elegantní a dostupné v mnoha různých designech

Posuvné dveře na stěnu jsou k dispozici v klasickém i moderním provedení a mnoha různých barvách. Snadno mezi nimi najdete ty pravé do vašeho interiéru. Kolejnice je skrytá v elegantní garnýži, která nepůsobí v místnosti rušivě – v případě, kdy je její barva stejná jako na stěně, splývá v pozadí. A pokud tomu tak není, stává se z ní estetický bytový prvek. Posuvné dveře na stěnu jsou proto optimálním řešením pro každého, kdo touží po osobitosti, nadčasovém designu a pocitu volnosti.