Přírodní produkty na vlasy a nehty

naturvita

Doplňky stravy se staly součástí našich životů, protože dokážou významně podpořit organismus, dodat tělu chybějící minerály, vitamíny i stopové prvky. Krása a zdraví jsou důležité pro ženy i muže a s přibývajícím věkem se zájem o jejich účinky zvyšuje. Mohou totiž pomoci s močovými cestami, nedostatkem energie i antioxidantů.

Podpořte vlasy a nehty a získejte ztracené sebevědomí

Koho trápí řídké a oslabené vlasy, lámající se nehty a celkově špatný stav vlasů a nehtů, ocení produkt Biosil na vlasy a nehty z produkce Naturvita. Biosil obsahuje zejména biotin, který možná znáte jako vitamin H patřící do skupiny k tzv. vitagenům. Jedná se o látky, které tělu slouží jako zdroj energie a stavebního materiálu. V jedné tabletě Biosilu najdete 75 mg biotinu a 15 mg oxidu křemíku. Tablety jsou bez obsahu lepku, laktózy, konzervačních látek a syntetických barviv. Naturvita si zakládá na funkčnosti a přírodním složení, díky němuž vaše tělo dostane doopravdy to, co potřebuje. Při pravidelném užívání si všimnete změny svých vlasů i zlepšení kvality nehtů. Zejména pro ženy jsou vlasy důležité, neboť jsou vizitkou a podtrhují celkovou ženskost. Pokud vás zajímají přírodní produkty s vysokým obsahem účinné látky, najděte si variantu na https://www.gigalekarna.cz/produkt/biosil-vitamin-h-biotin-60-tablet/. Potřebujete přidat další účinné látky? Otestujte velmi dobře hodnocený Biosil Plus, který má ve složení kromě vitamínu H a oxidu křemičitého též kyselinu pantotenovou a zinek důležitý pro podporu růstu vlasů, nehtů i obnovu kůže.

Cenově dostupné doplňky

Za kvalitní a přírodní produkty, s nimiž své tělo nebudete zatěžovat, a účinek se brzy dostaví, nemusíte platit majlant. Giga lékárna disponuje atraktivním sortimentem doplňků Naturvita na všechny obtíže. Vyberou si muži i ženy, ti z vás, koho trápí problémy s imunitou, nedostatkem vitamínů i nezvladatelnými chutěmi na sladké.