Získejte postavu snů díky třem fázím vyváženého stravování

O hubnutí a dietách už toho bylo napsáno tolik, že by to vydalo za nekonečnou knihu plnou nápadů, tipů a mnohdy také naprostých hloupostí. Už máte dost mléčných diet, hubnutí za úplňků nebo neustálého počítání kalorií? Zapomeňte na nesmyslné rychlé diety, díky nimž se možná zbavíte vody, avšak tuky nemizí a vaše tělo je naopak nafouknuté, jakmile se vrátí do starých kolejí fungování.

Všechny tyto pokusy vedou samozřejmě k jo-jo efektu, ale především k rozházení metabolismu a s každým dalším takovýmto pokusem jste opět o krůček dál ke svým vysněným křivkám. Je jasné, že zázrakem nezhubne nikdo. Odborníci i laická veřejnost se shodují, že 70 % úspěšného hubnutí tkví ve vyváženém jídelníčku a z 30 % má na vaši postavu vliv samotný sport.

Spojení příjemného s užitečným

Na trhu se samozřejmě objevují stále nové, moderní metody, jak si pochutnat, jíst vyváženě a zároveň být ohleduplný k přírodě. Nová keto dieta je ovšem jiná. Nabízí hubnutí bez hladovění s propracovaným rozvržením všech klíčových energetických hodnot. Keto dieta je založená na významném snížení příjmu sacharidů, protože jsou to právě sacharidy, díky kterým přibíráte na váze i v objemu. Velmi zjednodušeně řečeno, pokud nepřijímáte nadbytek sacharidů, tělo začne spalovat tuky. Ovšem v záplavě firem najít tu správnou, jež se keto dietou zabývá, může být pěkný oříšek. Ketomix si zakládá na chutném a zároveň vyváženém jídle na celý týden, což je alfou a omegou úspěchu. Díky optimální keto dietě můžete shodit během jednoho týdne i několik kilogramů tuků, a to bez pocitu hladovění nebo hodinového týrání těla v posilovně. Mnoho lidí po vyzkoušení keto diety na této nízkosacharidové vlně zůstává a přidává navíc přerušované půsty, jež tělo báječně odlehčí.

Jak funguje Ketomix dieta?

Jídelníček na sedm dní se rozfázuje. Ještě před tím je samozřejmě potřeba udělat objednávku online z pohodlí domova, kdy můžete po zaplacení očekávat svou objednávku prakticky okamžitě. Součástí objednávky je i praktický rádce s řadou důležitých informací. Třeba co je to ketóza, jak se do ni dostat, popřípadě jak nastartovat metabolismus. V první fázi startování jíte 5× denně Ketomix a k tomu 500 gramů zeleniny a 20 gramů ořechů či semínek. Z pitného režimu vyřaďte slazené nápoje a dopřejte si každý den 3 litry čisté vody. Můžete si připadat slabí, může se dostavit nechuť cokoliv dělat nebo bolesti hlavy. Není se čemu divit, je to logické, když vyměníte hranolky za papriky a ledový salát.

V další fázi si už vaše tělo zvyká na změnu, cítíte se lépe, snižujete počet jídel Ketomix a přidáváte běžná jídla opět podle doporučení z manuálu. Tím, že zvýšíte objem zeleniny až na jeden kilogram a stále si dopřáváte čistou vodu a kvalitní ořechy, zjišťujete, že nemáte vlastně vůbec návaly hladu a chutí a večerní útoky na lednici jsou minulostí. Kdo vydrží, dostane se do třetí fáze, takzvaně udržovací, kdy už jíte 5× denně vyvážené jídlo, čistou vodu berete jako samozřejmost a postupně přidáváte náročnější pohyb, protože vaše tělo je konečně připravené.