Pronájem auta na měsíc: Kde si sjednat vozidlo za výhodných podmínek a bez zbytečného papírování?

Ne každý řidič si může dovolit pořízení vlastního automobilu, neboť ceny vozidel jsou poměrně vysoké. Zároveň řada lidí nemusí automobil používat neustále. Pakliže chcete být pojízdní jen na nějaký čas, je nejlepší variantou zajít do klasické autopůjčovny. Se zajímavou nabídkou přichází společnost Taggart.

Zaplatíte pevnou částku, o nic víc se nemusíte starat

Zmíněná firma na tuzemském trhu působí již řadu let a jejích služeb využívají tisíce řidičů ročně. K hlavním přednostem patří fakt, že za pronájem auta na měsíc neplatíte žádné přehnaně vysoké částky. Vozidlo si samozřejmě můžete zapůjčit i na delší dobu, záleží jen na vašich potřebách a požadavcích, Taggart poskytuje flexibilní pronájem auta s maximálně transparentními poplatky. Nemusíte se obávat, že budete muset platit nějakou akontaci, startovací poplatky apod. V rámci pronájmu auta jsou hrazené veškeré náklady, jež jsou spojené s jeho provozem, údržbou a pojištěním. O nic se tak nestaráte, snad jen o doplňování paliva na cestách.

K dispozici jsou vždy nová a moderní auta

Minimální administrativa a výhodné ceny jsou hlavními argumenty, proč si zvolit pro pronájem auta na měsíc (potažmo klidně delší časový úsek) právě autopůjčovnu Taggart. Navíc zde máte jistotu, že vám poskytnou skutečně kvalitní, takřka nový vůz. Průměrné stáří vozového parku, který je zájemcům k dispozici, se pohybuje kolem 9 měsíců, přičemž tato vozidla mají najetých cca jen 18 tisíc kilometrů.

Přednosti pronájmu oproti operativnímu leasingu jsou zřejmé

Pokud nepotřebujete auto na dlouhou dobu, vyplatí se klasická autopůjčovna, jakou je právě třeba Taggart. Jiné firmy vám totiž nabídnou kupříkladu operativní leasing, což je sice leckdy dobrá volba, ale musíte počítat s tím, že se v tomto případě podepisuje smlouva o pronájmu až na několik let, což může být pro řadu řidičů dosti nepraktické. Krátkodobý pronájem auta na měsíc vám vytrhne trn z paty v okamžiku, kdy například máte svoje auto na nějaký čas v servisu a chcete být pojízdní. Další typickou situací je stav, kdy nevlastníte auto, ale chcete jet po vlastní ose na dovolenou, pracovní cestu atd.

Auta k pronájmu u Taggart jsou dostupná a levná

Pronájem auta u společnosti Taggart nepodléhá žádnému předschvalovacímu procesu. Nikdo nehledí na to, zda náhodou nejste v nějakém registru dlužníků, vůz firma poskytne komukoliv, kdo za pronájem zaplatí stanovenou cenu. Vozidla k pronájmu se díky tomu stávají velmi dostupnou záležitostí pro drtivou většinu lidí s řidičským oprávněním. V autopůjčovně si můžete vybrat z mnoha značek a modelů automobilů dle vašeho gusta. Pohodlné je rovněž přistavení a následné vyzvednutí vozu, při pronájmu nad 3 měsíce je vše zdarma. Auto vám bude k dispozici klidně v ten samý den, kdy si jej objednáte.