Rusňákova DRFG a investice do fondů a dluhopisů

Investiční společnost DRFG, kterou vede David Rusňák, nabízí dluhopisy, o které je stále zájem a jsou na ně velmi dobré recenze. Investice do fondů se v současné době daří zajišťovat prostřednictvím vlastní distribuce velmi dobře. Fondy mají na trhu velmi dobré jméno a působí důvěryhodně. Jejich výkonnost je opravdu skvělá. Investiční nástroj začínají prodávat i významní externí partneři a růst jednotlivých fondů se urychluje. Za správu investičních fondů skupiny DRFG zodpovídá Josef Eim.

Fondy a formy kolektivního investování

U nás lidé konečně přestali bát investovat. Finanční situace se zlepšila. Podílové fondy se do nedávna vydávaly konzervativní cestou se stabilním výdělkem okolo 4 až 5 % ročně. V posledních letech se objevilo mnoho alternativních druhů investic. Nelze nezmínit pětinásobné zvýšení ceny bitcoinu. To je zhodnocení, kterého se v konzervativních instrumentech dosílit nedá. Ruku v ruce s tím jde obrovské riziko propadu. Dnes lidé začínají investovat do exotických produktů, drahých vín, starých známek a automobilových veteránů. Češi ale zůstávají věrní konzervativním nástrojům a alternativním způsobům ještě příliš neholdují. David Rusňák a jeho fondy DRFG tedy stále letí a recenze to potvrzují.

Změna investičního chování a Fondy DRFG

V zahraničí je velmi patrný trend přechodu z aktivních forem investování k těm více pasivním. V poslední době lidé přestávají svěřovat své finanční prostředky spíše portfolio manažerům, kteří s nimi mají pak za úkol aktivně nakládat, velmi dobře je zhodnocovat a ideálně také porážet výkonnost trhu, jak nejlépe umí. Lidé své prostředky zhodnocují spíše prostřednictvím pasivních instrumentů, které ve většině případů sledují zejména výkonnost celého portfoliového koše nebo úplně přímo amerických indexů. Neinvestuje se tímto způsobem do konkrétních akcií na burze, ale do ekonomiky jako celku, což lidé v poslední době v oblasti investic upřednostňují. DRFG dluhopisy a fondy této investiční skupiny jsou proto stále vyhledávané.