Šperky pro život

Prsteny, náušnice, náhrdelníky a řetízky jsou odjakživa spojovány s krásou žen, hojností a bohatstvím. Pravděpodobně neexistuje žádná žena, která by doma neměla alespoň jeden prstýnek či náušnice nebo přívěsek. Bez ohledu na materiálové zpracování jde u šperků především o citovou hodnotu, protože luxusní šperky ženě dodají sebevědomí, podtrhnou její krásu a přírodní materiály navíc podpoří ducha.

Vsaďte na drahé kameny

Pohodlně se doma usaďte a najděte si nový šperk za rozumné peníze, jehož síla vám učaruje. Nabízí se například křišťál náramek se symbolem života a zrození. Křišťál je obecně vnímán jako velmi energický nerost bojující proti negativním vlivům, bolesti zubů. Stará se o lidskou duši a imunitu. V kombinaci se stříbrnými ozdobami, jež mají svůj hlubší význam, tvoří dokonalý dárek pro všechny příležitosti. Bude se skvěle nosit a vypadat při každé příležitosti. Nespornou výhodou nerostů je jejich nevtíravost a přirozenost, která dokonale pasuje k dennímu outfitu i slavnostnější večerní róbě.

Velké oblibě se těší též tyrkys. Tyrkys, často označovaný jako kámen lásky, bude neodolatelnou ozdobou mužů i žen. Hodí se jako symbolika přátelství i věrnosti a jeho neotřelá barva vás nikdy nezklame. Moderní tyrkys náramek sází na jednoduchost a originalitu každého kamene. Díky pevné gumičce se dobře nosí a zároveň je dostatečně pevný a nepřetrhne se.

Perly – nestárnoucí klasika

Perly představují trvale hodnotné šperky, jsou oblíbené napříč generacemi a působí skvostně. Pravé říční perly se zasazují do náušnic,  zdobí řetízky i přívěsky v originálních tvarech. Luxusní dárek pak představují perlové sety v mnoha barevných variantách. Podle svého znamení, data narození i povahy si můžete vybrat i další cenné šperky. V nabídce naleznete šperky s žádaným tygřím okem i oblíbené lávové kameny s jedinečnou pórovitou strukturou. Nechybí též ametyst či šperky s malachitem pro pozitivní energii.