Zaparkujte na letišti v Ruzyni bez starostí! Jak na to?

Také vás děsí představa, že byste museli hledat parkovací místo na letišti, a ještě zanechat po dobu vaší cesty do zahraničí svůj vůz bez dostatečného zabezpečení a bez jakéhokoliv dohledu? Tyto starosti už můžete hodit za hlavu, a to díky službě Smile Parking. Ta vám totiž dokáže maximálně zjednodušit parkování na letišti, přičemž zároveň nemusíte mít strach o své auto. Kromě toho lze využít službu za velmi příjemné ceny, přičemž k dispozici je i řada doplňkových služeb. Pojďme se na to podívat blíže.

Snadné parkování

Vše je opravdu velmi jednoduché. Postačí, když si na stránkách služby rezervujete parkovací místo na termín podle data vašeho odletu. Služba poskytující výhodné parkování na letišti v Praze vám přidělí rezervaci, a také získáte potvrzení o této rezervaci. Kromě toho nechybí podrobné instrukce, jak máte dále postupovat. Stejně jako rezervace to ale není nic složitého, v zásadě pouze přijedete na letiště a váš vůz zde vyzvedne řidič služby a opatrně jej odveze na parkovací místo. Vy se tak vůbec nemusíte starat o samotné parkování. Parkoviště, kde bude vaše vozidlo odvezeno, je zároveň: 

  • Střeženo elektronicky a mechanickými zábranami
  • S přítomností fyzické ostrahy 24 hodin denně

Po dobu vašeho pobytu v zahraničí tak nemusíte mít strach, že by se s vaším autem něco stalo. Vozidlo je bezpečně zaparkováno a v rámci samotné služby můžete využít také péči o vaše vozidlo, která je nabízena formou doplňkových balíčků. Můžete si tak nechat například vyčistit interiér vašeho vozu nebo si nechat vůz umýt a podobně. Ceník příplatkových služeb je na stránkách Smileparkingu.

chytryportal.cz_smileparking_01

Bonus zdarma

Každý klient služby může zdarma využít Valet Parking, který vám nabídne ještě více komfortu. V době vašeho příletu totiž bude vozidlo přistaveno na letišti, takže vy pro něj nemusíte nikam chodit. Samotné ceny za parkování v rámci služby Smile Parking, jsou rovněž k dispozici na webu. Uvedeny jsou pochopitelně vždy aktuální ceny.