Svatba na Pálavě bude kouzelná!

Trendem dnešní doby jsou svatby na venkově. Říct si své ano na louce, v lese, v altánku na statku, nebo dokonce na vinici je romantika. Na rozdíl od velkých měst totiž tady neexistují starosti, stres a rychlý svět. Pokud i vy přemýšlíte, kde prožijete jeden z nejkrásnějších dnů ve vašem životě, přemýšleli jste už o Pálavě?

Svatby na Moravě mají své kouzlo. Jste tam v obklopení krásné přírody, vinic a atmosféry, která se prostě nedá napodobit. Přísun dobrého vína je zaručen a dobré počasí také. Jižní Morava patří k teplejším částem naší země.

Svatební den ve Vinařském dvoře v Ivani

Na pořádání svateb se specializují například ve Vinařském dvoře na faře v Ivani. Mají k dispozici krásné prostory barokní fary s letní zahrádkou, případně se můžete přesunout do autentického sklípku pod farou. Vejde se tam až 100 hostů.

Samotný obřad může proběhnout romanticky uprostřed vinic s výhledem na Pálavu, případně přímo na farské zahradě. Těm, kdo touží po svatbě v kostele, je k dispozici kostel sv. Bartoloměje, nádherný chrám vedený jako kulturní památka České republiky. Uspořádat tam lze i necírkevní obřad.

Organizace svatby na jedničku

S organizováním svateb mají ve Vinařském dvoře bohaté zkušenosti, dost starostí tedy vyřeší za vás. Stačí se na místo zajet osobně podívat a popsat své představy. Na základě toho vám navrhnou svatbu na míru. Připraví svatební menu a nejkvalitnější vína, dohodnete se na zdobení prostor a speciálních aktivitách. Program svatby lze obohatit o řízenou degustaci, což je perfektní zábava pro hosty, když novomanželé odjedou na svatební focení. Pro novomanžele bude pochopitelně v rámci svatby připraven svatební pokoj, ubytování lze zajistit i pro další hosty.

Zní vám svatba na Pálavě jako dobrý nápad? Na nic nečekejte a zajeďte se do Vinařského dvora podívat. Termíny se rychle plní.