Těžké stavební práce zvládnete s mobilním jeřábem hravě!

Pracujete ve stavebním průmyslu, stavíte, či rekonstruujete? Veškeré složité stavební práce se lépe dělají s profesionálním technickým vybavením. Pro přemisťování těžkých předmětů se právě ve stavebnictví a v těžkém průmyslu využívají jeřáby, a to i ty mobilní. Pokud se v tomto oboru pohybujete i vy, máte možnost si mobilní jeřáb koupit, nebo pronajmout.

Mobilní jeřáby neboli autojeřáby – k čemu je využijete?

Využívají se ke zvedání těžkých břemen a nebo k manipulaci s nimi. Už z názvu vyplývá, že autojeřáby jsou zvedací zařízení, která jsou přidělaná na automobilový podvozek. A z označení „mobilní – jeřáby“, které se také pro tento druh stroje používá, vyplývá jejich hlavní výhoda. Tou je především mobilita. Velmi jednoduše je totiž můžete rychle a bez velkých problémů přemisťovat po silnicích.

Společnost Uplifter se již 20 let zabývá zdvihací a manipulační technikou a disponuje velkým množstvím nabízených strojů. Vy si můžete stroj koupit či pronajmout, a to včetně obsluhy, pokud budete potřebovat.

Pomocníci z Japonska: skvělý poměr ceny a kvality

Uplifter je výhradním dovozcem mobilních – jeřábů japonské značky MAEDA. Vynikají svou kvalitou a také technickými přednostmi, které je staví na přední příčku na trhu. Mají nízkou hmotnost, jsou velmi skladné a také jednoduché na obsluhu. To vše z nich dělá nejprodávanější mobilní jeřáby na světě. V nabídce jsou stroje různých parametrů o odlišných nosnostech a hmotnostech. Každý zákazník si tak může vybrat podle svého přání a nároků.

Co navíc společnost nabízí?

Firma Uplifter se zabývá prodejem a pronájmem manipulační techniky. Kromě mobilních jeřábů nabízí i minijeřáby, přívěsné jeřáby, vakuové přístroje, ruční přísavky nebo glasliftery (manipulátory). Vše ve vysoké kvalitě a za přívětivé ceny!