Tonery do tiskárny

Je to k zoufání, když vám zrovna dojde černá barva v tiskárně a vy máte ještě vytisknout několik stránek dokumentu, který nutně potřebujete k zítřejší poradě. Chce to zachovat klid a podívat se po nabídce v obchodech. Nebo na internetu. Ve finále je to nakonec jedno, kde toner či inkoustovou kazetu koupíte, hlavně když ušetříte.

Tiskneme o sto šest

Běžná kancelář současnosti je vybavena kopírkami, které je nutné zásobovat nejen papírem, ale také tonery do tiskárny nebo inkoustovými kazetami. A protože se pořád neustále něco tiskne, s tím souvisí i odpovídající spotřeba barvy a s ní otázka, jak to udělat, abyste za ně neutráceli tolik financí? Určitě byste totiž pro ně našli ve firmě lepší uplatnění.

Několik tipů, jak šetřit tonery do tiskáren

Při každém zapnutí tiskárny se spotřebuje část ze všech tonerů pro kalibraci či čistění. Proto je výhodnější tiskárnu pustit jen jednou a nechat pak zapnutou po celou pracovní dobu, když víte, že budete určitě tisknout. Pokud nepotřebujete mít tu nejlepší kvalitu tisku, můžete si v nastavení tiskárny zvolit tisk v nižší kvalitě, čímž tiskárna spotřebuje méně toneru. Přejděte na používání alternativních tonerů do tiskáren, které šetří náklady na tisk a jsou většinou v kvalitě na podobné, ne-li stejné úrovni jako tonery originální. Máte-li barevnou tiskárnu a tisknete černě, tak si nastavte raději černobílý tisk, aby se vám černá barva nemíchala ze všech barevných tonerů.

Nákupem na internetu uspoříte čas i peníze. Například zde mají kompletní nabídku pro tonery do tiskáren a inkoustové kazety běžně používaných značek tiskáren. A vybrat si můžete mezi těmi originálními náplněmi, nebo kompatibilními či renovovanými variantami. Výhodou je, že nabízené produkty jsou v tomto e-shopu od osvědčených výrobců, přičemž kvalitní zpracování a dlouhá životnost jsou samozřejmostí.