Unikátní kámen u vás doma

Sledujete aktuální bytové trendy a rádi byste je aplikovali také u vás doma? Ať už je váš byt či dům laděn do venkovského stylu, moderního minimalismu či nadčasové klasiky, vždy můžete vnést do prostor nový, svěží styl. Stačí použít správné materiály a vhodně je instalovat tam, kde vyniknou a kde rozhodně nebudou působit přeplácaným či umělým dojmem. Stále populární jsou tři základní materiály. Přirozeně se jedná o dřevo, kov a nestárnoucí kámen. Ten působí na první pohled i dotek studeným dojmem, ovšem jeho využití je všestranné a mnohdy účinnější než nový nábytek! Zkuste dát šanci kameninovým obkladům a použít je třeba na plot, dlažbu či obklady okolo krbu.

dlažba

Kamenná dlažba a údržba

Fanoušci zahradních cestiček a dlažeb ocení novinky pro letošní rok. Luxusní dlažba na první pohled vypadá jako skutečné dřevo, ovšem je z pevného a odolného materiálu, proto se dá skvěle použít právě okolo domu. Kromě dlažby lze doplnit o prvek ve stejném provedení na zeď, vytvořit na fasádě ozdobné lišty či obklady použít okolo studny. Obklady i dlažba se vyznačují obrovskou pevností, odolností vůči povětrnostním vlivům a především originální strukturou na pohled i omak. Jednoduše luxusní záležitost, díky níž vytvoříte chodníčky či pokládku terasové podlahy anebo cestičky okolo domu či bazénu. Váš domov okamžitě získá přírodní atmosféru díky věrné kresbě dřeva. Samozřejmostí je jednoduchá instalace. Ani plotový systém nezůstává pozadu a lidé aplikují kámen také na plotové dílce. Tyto plotové dílce se dají skvěle kombinovat s kovovými výplněmi či dřevem, což vypadá vždy velmi apartně.

Obkladový kámen

Obkladový kámen dodá hřejivou atmosféru

Díky ověřené technologii výroby se plotové systémy dají různě měnit a používat, třeba mimo jiné na sloupy a květináře. Lze je horizontálně i vertikálně otáček a kombinovat s dalšími obkladovými kameny. Výrobce klade důraz na detail a originalitu, která na vás bude čekat při každém příjezdu domů. Obkladový kámen seženete v mnoha dekorech a lze je umístit prakticky kamkoliv. Ozdobíte s ním krb, okna i schodiště a také velké plochy, kde vynikne detail vybraného dekoru.