Vysavače pro čistý domov: Robotický vysavač může být i hezkým vánočním dárkem

Perfektně uklizená domácnost je snem každého. Zvláště před Vánoci je to aktuální. Ale znáte to, právě v tuto dobu v zaměstnání vrcholí pracovní nasazení a málokdo má dostatek času na to, aby ze svého domova udělal uklizenou klícku. Jen to luxování, kolik zabere času. A přitom by stačilo pořídit robotický vysavač, jenž pomůže s udržením čistoty koberců i tvrdé podlahy.

Jak si ulehčit úklid v obydlí?

Jednou z možností, jak si zjednodušit úklid, je pořízení s55 xiaomi roborock sweep one v elegantním černém zbarvení. Určitě se stane oblíbeným domácím pomocníkem. Využije ho každý, komu se nedostává času na luxování. Může totiž za sebe nechat pracovat robotický vysavač. A vyhraje si s ním i hračička, protože vysavač se ovládá na dálku pomocí aplikace Mi home. Ta podporuje funkce „go to a „remote control“, s jejichž pomocí lze vysavač poslat na dané místo v místnosti. Jeho kompaktní rozměry z něho dělají výrobek, který doma během své činnosti nebude vůbec překážet.

Mopování tvrdých ploch

Výhodou vysavače v bílé barvě s50 xiaomi roborock sweep one je hlavně zónové čištění dle toho, jak si zónu vyznačíte v aplikaci Mi home. Vysavač je vybavený třinácti senzory, jež mu pomáhají s orientací v prostoru. O veškerých svých aktivitách vysavač podává informace do mobilního telefonu, takže máte kdykoliv přehled o tom, co právě dělá. Až čtyři úrovně vysávání jsou na výběr podle druhu podlahové krytiny. Výbornou vychytávkou je funkce mopování, díky níž je možné utírat prach z tvrdých ploch. Stačí jen použít mopovací část a nechat robotický vysavač pracovat.

Pro alergiky a astmatiky

Robotický vysavač je vhodný zvláště pro ty, již trpí alergiemi nebo astmatem a vyžadují dokonale čistou domácnost zbavenou prachu. Vysavač je totiž vybavený omyvatelným HEPA filtrem, který zachytí i ty nejmenší části prachu, jež způsobují nepříjemné potíže.