Využijte výhodnou akci na financování vozů Hyundai

Rádi byste si pořídili zcela nový automobil a v poslední době se vám velice líbí modely značky Hyundai? Uvažujete tedy, že byste si pořídili některý z těchto vozů? Pak pro vás máme dobrou zprávu, neboť můžete využít výhodnou akci právě na tato auta. Jedná se o nový způsob financování nesoucí název Hyundai Finance Free, který nabízí kupříkladu KŠV Group Chomutov – dealer vozů této značky.

Výhodná nabídka se vztahuje, jak na nové, tak skladové a převáděcí vozy Hyundai, takže pakliže chcete ještě více ušetřit, můžete sáhnout po vozidlech skladových či předváděcích. Smyslem služby Finance Free je umožnit nákup nového automobilu Hyundai, aniž byste měli ihned k dispozici dostatek finančních prostředků. Lze totiž zaplatit pouze akontaci a poté si odložit na rok splátky, včetně pojištění vozu. Pokud si vezmete úvěr na 4 roky, pak přeplatíte jen nepatrnou částku navíc.

Větší představu si můžete udělat na následujícím příkladu financování nového vozu i30, jehož pořizovací cena činí 299 990 Kč:

příklad I30Když si pořídíte automobil na splátky, obvykle za něj přeplatíte ne zrovna malý obnos. V případě programu Finance Free je to ale jen minimální částka. U příkladu oblíbeného modelu i30 jen 15 410 Kč.

Hyundai  i30

Hyundai i30

Program Finance Free je určen pro soukromou i firemní klientelu, takže jej můžete uplatnit i vy. Je možné jej využít pro tyto modely Hyundai:

Mezi další výhody se řadí nízká akontace (od 25 procent), nízká roční splátka a také možnost automobil po ukončení úvěru prodat, či si jej ponechat. Toto je jistě lákavé zejména pro podnikatele, jež hledají managerské vozy Hyundai. Takto mohou získat naprosto nový vůz, po čtyřech letech jej prodat a opět pořídit jiný, novější. Pakliže vás výhodná akce oslovila, není nic jednoduššího, než navštívit, již v úvodu zmíněného dealera, KŠV Group Chomutov.