Za krásnými vlasy do Prahy

Husté kadeře, vlny a lesklé barvy jsou snem každé ženy. Ta, která vlastní lokny, si přeje rovné vlasy, a ta z nás, jež se trápí s řídkými vlasy, by udělala cokoliv, aby si mohla užít objem. Ať už toužíte po nové barvě s dokonalým překrytím šedin, hledáte sváteční účes pro svůj výjimečný den nebo byste chtěli jít ruku v ruce s nejnovějšími trendy, obraťte se na kadeřnictví s dlouholetou klientelou a zkušenostmi ve stříhání žen i pánů.

Prémiové služby v Praze

Moderní kadeřnictví Praha 5 sází na zdravé a krásné vlasy bez ohledu na věk. Přijít sem můžete na foukanou, klasický střih i barvení. Profesionálové s nůžkami v ruce poradí, jaký střih a barva jsou ideální právě pro vaše vlasy. Podle typu obličeje určí,  zda zvažovat ofinu, popřípadě zkrátit poškozené konečky. Ve svém portfoliu pracují pouze s prémiovými produkty z vlasové kosmetiky a samozřejmě též špičkovým kadeřnickým vybavením. Na své si tady přijdou ženy, muži i ti nejmenší zákazníci.

Dámy budou nadšené ze zkušeného kolektivu kadeřníků, s nimiž zjistíte diagnostiku svých vlasů a vlasové pokožky, užijete si mytí včetně masáže hlavy a následně moderní a nadčasový střih včetně závěrečného stylingu. Samozřejmostí je též nabídka barvení a melírování vlasů. Zajímavou službu představuje dekolorace za účelem zesvětlení blond barvy včetně tónování.

Speciální servis pro pány

Muži mají často pocit, že stačí doma sáhnout po domácím holicím strojku a zastřihnout vousy i vlasy v jednom tahu. Odborné služby si užijete, aniž byste plýtvali svým drahocenným časem. Velmi dobře cenově vychází i dětské střihy pro děti do deseti let. Pánské střihy se pak skládají z diagnózy vlasů a vlasové pokožky, mytí, střihu, vysoušení a následně stylingu. Díky přehledným webovým stránkám si můžete objednat termín podle svých časových dostupností.

Nezapomínejte ale, že sebelepší účes nevynikne, pokud budou vaše vlasy mdlé a suché. Nespokojte se s krepatými vlasy či nepoddajnými kadeřemi bez života. Vaše vlasy uzdravíte, vyživíte a zregenerujete po lesklých a hladkých pramenech. Proto jsou velmi oblíbené speciální vlasové kúry pro navrácení ztraceného lesku.

Dokonalý účes podle události

Pražské kadeřnictví si kromě špičkového zázemí s příjemnou atmosférou zakládá i na individuálním přístupu k zákazníkům. Kadeřnice jsou připraveny vyrobit společenské účesy na svatby, promoce i speciální dny. Elegantní účesy si vyzkoušíte, následně budete v den oslavy či svatby naprosto dokonalá! Pozor, speciální účesy lze vytvořit též z krátkých vlasů, fantazii se meze nekladou. Tým kadeřníků se neustále v oblasti stříhání, barvení a tvorby účesu vzdělává, proto se na ně s důvěrou obraťte i kvůli poradenství. Pravidelnou návštěvou v salonu docílíte zdravé hřívy, toho správného odstínu vlasů a hlavně získáte nazpět sebevědomí. Studie jasně dokazují, že vlasy jsou ve většině případů to první, co na vás ostatní uvidí. Buďte za hvězdu a investujte do své krásy. Garantujeme vám, že se to vyplatí!