Vneste do svého interiéru kus přírody

Domov by měl být místem, kam se budeme vždy rádi vracet. Ne nadarmo se říká, že všude je dobře, ale doma je jednoduše nejlíp. A není se čemu divit, máme tam svou postel perfektně vyhovující našim potřebám a přesně víme, co se kde nachází. Bytové trendy se často střídají, ovšem existují prvky, jež z módy nevyjdou. Jde především o dřevo a jeho využití v interiéru. Dřevo lze implementovat formou podlah, dekorací i obkladů. Přírodní materiály najdou uplatnění i u vás doma. Víte ale, po čem sáhnout?

Příroda pro vaše soukromí

Velké téma se točí okolo oken. Každý si chce dopřát soukromí, bez ohledu na to, zda bydlí v rodinném domě či bytové jednotce se sousedy naproti. Záclony a žaluzie snadno nahradíte roletami. A pokud vás zaujme bambusová roleta, máte skvělou příležitost do pokojů dostat nenásilnou formou kus přírody, vkusné dekorace a stínící techniky zároveň. Velkou výhodou rolet z bambusu je snadná montáž a ovládání. V nabídce najdete rozměry s délkou 160 centimetrů na klasická okna a stejně tak 220 centimetrů na klasická balkonová okna či dveře.

Nemluvě o barevných možnostech. Vysoký zájem zákazníků vede k neustále se rozšiřujícímu barevnému portfoliu zpracování. V seznamu naleznete klasickou přírodní variantu, ta se hodí opravdu ke všemu. Má neutrální vanilkovou barvu a zapadne do moderního i tradičního stylu bydlení. Někomu padnou do okna tmavé odstíny dřeva či odstín lehce do červena podle višně. V každém případě máte garanci snadného ovládání a propracovanosti do posledního detailu. A to nejlepší nakonec, roletu si vytáhnete do výšky, jaké potřebujete, a prostřednictvím bambusu máte jistotu kvalitního zatemnění i soukromí. Součástí nabízeného sortimentu jsou též háčky pro uchycení rolet bez vrtání. Přírodní materiály lze aplikovat také formou bambusových žaluzií. Jednoduše se udržují a hodí se do všech prostor.

Pohodlné nákupy online

Široký výběru na webových stránkách s bambusovými roletami a dalšími dekoracemi pomůže váš domov vybavit za atraktivní ceny a podle aktuálních trendů. Kromě bambusových produktů smíte do pokoje přidat kvalitní umělé květiny, jež nejdou rozeznat od pravých čerstvých rostlin, a stejně tak biokrby s výhřevem pro romantické chvilky u sklenky vína či rozečteného románu. Kromě přírodních dřevin se těší velké popularitě i ocel vhodná do industriálního stylu bydlení. Ocelové dekorace do bytu jsou originální a funkční pro vaše potřeby. 

Díky ocelovému koši budete mít srovnané dřevo do krbu a zajistíte si i vkusný doplněk v podobě ocelového konferenčního prvku. Žhavým trendem jsou dřevěné hodiny a stejně tak kovové obrazy s abstraktní tématikou. Proměňte svůj domov v oázu odpočinku a obklopte se materiály, z nichž bude dýchat život. Bambusové rolety mohou být fantastickým začátkem, v nabídce však nechybí i bytové doplňky pro náročné zákazníky.