Vneste do svého interiéru kus přírody

bambusová roleta

Domov by měl být místem, kam se budeme vždy rádi vracet. Ne nadarmo se říká, že všude je dobře, ale doma je jednoduše nejlíp. A není se čemu divit, máme tam svou postel perfektně vyhovující našim potřebám a přesně víme, co se kde nachází. Bytové trendy se často střídají, ovšem existují prvky, jež z módy nevyjdou. Jde především o dřevo a jeho využití v interiéru. Dřevo lze implementovat formou podlah, dekorací i obkladů. Přírodní materiály najdou uplatnění i u vás doma. Víte ale, po čem sáhnout?

Příroda pro vaše soukromí

Velké téma se točí okolo oken. Každý si chce dopřát soukromí, bez ohledu na to, zda bydlí v rodinném domě či bytové jednotce se sousedy naproti. Záclony a žaluzie snadno nahradíte roletami. A pokud vás zaujme bambusová roleta, máte skvělou příležitost do pokojů dostat nenásilnou formou kus přírody, vkusné dekorace a stínící techniky zároveň. Velkou výhodou rolet z bambusu je snadná montáž a ovládání. V nabídce najdete rozměry s délkou 160 centimetrů na klasická okna a stejně tak 220 centimetrů na klasická balkonová okna či dveře.

Nemluvě o barevných možnostech. Vysoký zájem zákazníků vede k neustále se rozšiřujícímu barevnému portfoliu zpracování. V seznamu naleznete klasickou přírodní variantu, ta se hodí opravdu ke všemu. Má neutrální vanilkovou barvu a zapadne do moderního i tradičního stylu bydlení. Někomu padnou do okna tmavé odstíny dřeva či odstín lehce do červena podle višně. V každém případě máte garanci snadného ovládání a propracovanosti do posledního detailu. A to nejlepší nakonec, roletu si vytáhnete do výšky, jaké potřebujete, a prostřednictvím bambusu máte jistotu kvalitního zatemnění i soukromí. Součástí nabízeného sortimentu jsou též háčky pro uchycení rolet bez vrtání. Přírodní materiály lze aplikovat také formou bambusových žaluzií. Jednoduše se udržují a hodí se do všech prostor.

Pohodlné nákupy online

Široký výběru na webových stránkách s bambusovými roletami a dalšími dekoracemi pomůže váš domov vybavit za atraktivní ceny a podle aktuálních trendů. Kromě bambusových produktů smíte do pokoje přidat kvalitní umělé květiny, jež nejdou rozeznat od pravých čerstvých rostlin, a stejně tak biokrby s výhřevem pro romantické chvilky u sklenky vína či rozečteného románu. Kromě přírodních dřevin se těší velké popularitě i ocel vhodná do industriálního stylu bydlení. Ocelové dekorace do bytu jsou originální a funkční pro vaše potřeby. 

Díky ocelovému koši budete mít srovnané dřevo do krbu a zajistíte si i vkusný doplněk v podobě ocelového konferenčního prvku. Žhavým trendem jsou dřevěné hodiny a stejně tak kovové obrazy s abstraktní tématikou. Proměňte svůj domov v oázu odpočinku a obklopte se materiály, z nichž bude dýchat život. Bambusové rolety mohou být fantastickým začátkem, v nabídce však nechybí i bytové doplňky pro náročné zákazníky.

Sdílet článek