Život v Praze má řadu výhod, proč se tu tedy neusadit?

Budování kariéry, ale i založení rodiny. Kde byste jednou rádi zakotvili? Podobnou otázku je nutné si položit co nejdřív, protože na samém začátku bývá alespoň rámcová představa o vlastní budoucnosti, hned poté můžete řešit další dílčí věci. Být neustále v pohybu, radost z každého víkendu, nulová tolerance k nudě, i tak by se dal nazvat život v naší metropoli.

 V docházkové vzdálenosti jsou nejen park, ale i fitness centrum, škola i školka pro děti a v neposlední řadě i možnosti pro každodenní nákupy. Chcete do lékárny? Nebo strávit večer v restauraci? Samozřejmě, vše je k mání!

Městská zeleň je opravdu blízko

Žádné betonové zdi a absence stromů, právě naopak! Byty Malešice najdete zasazené do prostředí, kterému vládne několik parků a les. Po namáhavém dnu v zaměstnání se tak jistě potěšíte vycházkou do zeleně, nabízí se Malešický park a řada dalších pěkných míst, jako jsou například Židovské pece. Nechybí samozřejmě ani dětská hřiště, takže zázemí pro mladé rodiny je plně k dispozici. Dostatek soukromí, ale také výborná dopravní dostupnost. Když budete chtít, v centru jste opravdu za malou chvilku. 

Byt v pražských Malešicích

Moderní bydlení v duchu 21. století

Současné standardy jsou samozřejmost, kombinace vzdušnosti, otevřenosti prostoru a útulnosti patří mezi důležité prvky každého nového bydlení. Dřevěná dýhovaná podlaha nebo také plastová okna s izolačním trojsklem, která zaručí komfort i během zimních měsíců. V neposlední řadě i možnost volby mezi předzahrádkou, balkonem nebo terasou. Chcete pěstovat okrasnou zeleň? Máte zde jedinečnou možnost! Samozřejmostí je pak i garážové stání nebo sklepní kóje, kam můžete uskladnit řadu důležitých věcí. Byt v pražských Malešicích se nachází poblíž přírody a nadchne romantické duše. Teď už si jen vybrat konkrétní dispozici a přemýšlet o své budoucnosti.