Potřebujete servis stavebních strojů? Poradíme, na koho se obrátit

Stavební stroje od renomovaných značek jsou odolné vůči mechanickému poškození a často se pyšní i dlouhou životností. Občas se však stane, že se objeví nějaká závada, kterou je potom nezbytné opravit. V takovém případě se obraťte na společnost, která má v dané oblasti dlouholeté zkušenosti. V následujících řádcích vám jednu takovou představíme.

Ve stavebnictví se používají různí pomocníci, a to především jeřáby. Setkáte se s minijeřáby, ovšem na stavbách jsou využívané hlavně mobilní a přívěsné jeřáby. Pravidelný servis stavebních strojů prodlužuje jejich životnost.

Bleskový servis po celé střední Evropě

O servis, opravy i revize jeřábů se vám postará společnost Uplifter CZ s.r.o., která prodává, pronajímá a servisuje i vyrábí různou techniku. Hlavním pilířem jsou rozhodně jeřáby, s nimiž pracují řemeslníci i stavební společnosti. Přizpůsobíte si je v podstatě svým potřebám, zrealizujete pomocí nich fasády, schodiště i kovové konstrukce. Snadno nainstalujete stroje, namontujete balkony a zajistíte pokrývačské práce.

Servis je bleskový, a to nejen v rámci České republiky, ale celé střední Evropy. Uplifter CZ s.r.o. má totiž pobočky na Slovensku, v Německu, Polsku i v České republice. Jakmile se objeví nějaký problém, profesionální tým je schopen ho do dvou hodin řešit, navíc vám poskytne náhradní řešení.

Perfektní zázemí pro každou stavební firmu

Pro stavební společnosti je často problém přestat ze dne na den pracovat a čekat, než se stroj opraví. Uplifter CZ s.r.o. na to myslí, a proto poskytuje i náhradní stroje po dobu, než bude ten váš opravený. Skladem má celou řadu náhradních dílů, a tak nemusíte čekat na jejich dodání.

Obraťte se tedy na odborníka, který se stane vaší pravou rukou. Jeřáby i další technika bude bezproblémově fungovat.