Začíná letošní zkouškové připomínat katastrofu? Pomaturitní studium vám zachrání status studenta

Zkouškové období ještě ani pořádně nezačalo a vy už nyní vidíte svoji situaci poněkud bledě. Přejete si ukončit studium, které vás nenaplňuje anebo odkud vás s největší pravděpodobností za pár měsíců vyhodí?

Stojí vám za to překonat to zkouškové martýrium, aby vás po dalším semestru čekalo znovu? Alternativy ke zkouškovému však mohou vypadat ještě mnohem hůře. Ukončením studia ztratíte status studenta a v půli roku vám nezbyde nic jiného než se přihlásit na úřad práce.

Máme však pro vás lepší řešení. Přihlaste se na pomaturitní studium angličtiny anebo jiného jazyka. Ptáte se proč? Pomaturitní studium vám zajistí status studenta. Nikdo se tak nedozví, že jste studium na vysoké škole přerušili či předčasně ukončili.

Budete mít tak potvrzení o studiu, které vám umožní využívat studentských výhod a slev i nadále. Zároveň jej můžete využít i pro své rodiče, kteří si vás nadále mohou odpočítávat z daní. I doma se bude jistojistě snáze vysvětlovat, že studujete něco jiného a s lepším uplatněním (myšleno například pomaturitní studium jazyků), než kdybyste jim pouze oznámili, že na vysoké škole končíte a neměli v rukou žádnou alternativu.

Pomaturitní studium angličtiny: sázka na jistotu

Když už se tedy rozhodnete pro pomaturitní kurzy, jaký z jazyků je nejlépe si zvolit? Sázkou na jistotu je rozhodně studium angličtiny. Jejím výběrem rozhodně chybu neuděláte. Angličtina je dnes dorozumívacím jazykem číslo jedna a využijete jí i při dalších příležitostech než jen při cestování.

Možná jste už kvůli nervozitě ze zkoušek (či případných prvních neúspěchů u nich – ne že bychom vám je pochopitelně přáli) projíždíte nejrůznější pracovní nabídky jako alternativu ke studiu. Pokud tak činíte, jistě jste si všimli, že dnes angličtinu (minimálně pasivní) vyžadují již téměř všichni zaměstnavatelé.

Pomaturitní studium angličtiny vám zajistí toliko potřebné aktivní jazykové dovednosti a s ním poté práci rozhodně snadno najdete. Bez znalosti angličtiny bychom vám vstup na pracovní trh rozhodně nedoporučovali. Můžete totiž velmi snadno hned na začátku uvíznout ve spirále nízko kvalifikovaných a špatně placených pracovních pozic, ze které se řada lidí kolem nás za celý svůj život už nevymotá.

Kde najít nejlepší pomaturitní kurzy v Brně?

Když už znáte tedy výhody, které vám skýtá pomaturitní studium jazyků, zbývá vám si už jen vybrat, která pomaturitní studium nabízející jazyková škola bude pro vás ta pravá.

V Jihomoravském kraji realizuje pomaturitní vzdělání téměř každá jazyková škola. Jak si mezi nimi tedy vybrat tu správnou? Věřím, že jste do současné chvíle nejspíše podobné problémy neřešili a nyní potřebujete jednat rychle, ale zároveň i správně. Pomůžeme vám tedy a podělíme se s vámi o naše dosavadní zkušenosti.

Nejlepší pomaturitní studium jazyků nabízí Jazyková škola PELICAN (sídlící na ulici Lidická v Brně). Není to jen díky kvalitě jejich lektorů, ale je to hlavně zásluhou jejího přístupu k výuce. PELICAN využívá vlastní metody výuky cizích jazyků a řadu nejmodernějších pedagogicko-didaktických metod (např. gamifikace).

Zároveň má také velmi propracovanou metodiku práce s motivací a potřebami studentů. Díky tomu jsou schopní lektoři z jazykové školy PELICAN zajistit, že vás výuka bude bavit a zároveň zlepší úroveň vašeho cizího jazyka až o několik úrovní.

Pomaturitní studium a jazyková škola PELICAN vás příjemně překvapí i svým prostředím. Věřte, že po vašich předchozích ne příliš příjemných zkušenostech z odměřeného a neosobního přístupu vysoké školy, budete ze změny ve formě školy PELICAN nadšeni.

PELICAN vyučuje v klidných a příjemných prostorách na ulici Lidická. Hned u vchodu vás přivítá prosklené atrium, které přímo vybízí ke studiu a kreativním činnostem. Prostory jazykové školy si můžete prohlédnout zde. Tak neváhejte a přihlaste se na pomaturitní kurzy na tomto odkaze. Neriskujte, že s koncem zkouškové ztratíte nejen veškerou energii, elán, a iluze ale také status studenta.